kostciky
obrazek
kosticky2

Kontakt

Praha

Modřanská 1915/14

143 00 Praha 4 - Modřany

mapa

tel.: 244 402 009, 244 401 202

fax: 241 762 758

e-mail: praha@autosklots.cz

provozní doba:
(Po-Čt): 7.30 - 17.00
(Pátek): 7.30 - 15.00

Brno

Řípská 20a (areál SPMB)

627 00 Brno – Slatina

mapa

tel.: 545 243 749

mobil: 777 663 099

fax:545 243 749

e-mail: brno@autosklots.cz

provozní doba: (Po-Pá): 8.00 - 17.00

Opava

Krnovská 110

1741 01 Opava

mapa

tel.: 555 557 066

mobil: 603 543 808

fax: 555 557 066

e-mail: opava@autosklo-ts.cz

provozní doba: (Po-Pá): 8.00 - 16.00

Kladno

Komenského 33/22 (naproti ČP)

272 01 Kladno

mapa

GSM: 773 98 22 13

e-mail: kladno@autosklots.cz

provozní doba:
(Po-Čt) 8.00 - 13.00 a 13.30 - 17.00
(Pátek) 8.00 - 13.00 a 13.30 - 15.00

Frýdek Místek

Třebizského 1481

738 01 Frýdek Místek

mobil: 734 314 953

e-mail: frydek@autosklo-ts.cz

provozní doba: (Po-Ne) 8.00 - 17.00

Ostrava

Cihelní 1259/74

702 00 Ostrava - Přívoz

mapa

tel.: 596 617 799, 739 593 273

fax: 595 626 296

e-mail: ostrava@autosklo-ts.cz

provozní doba: (Po-Pá): 8.00 - 17.00

Olomouc

Holická 49a (areál MORELO - za Baumaxem)

772 00 Olomouc

mapa

tel.: 585 241 293

mobil: 604 209 533

fax: 588 500 620

e-mail: olomouc@autosklo-ts.cz

provozní doba: (Po-Pá): 8.00 - 16.30

Valašské Meziříčí

Svěrákova ul. (areál ČD - za Kauflandem)

Valašské Meziříčí

mapa

tel.: 571 616 488

mobil: 739 593 274

fax: 571 616 488

e-mail: valmez@autosklo-ts.cz

provozní doba: (Po-Pá): 8.00 - 16.30

Šumperk

ČSA 21

787 01 Šumperk

mapa

tel.: 844 300 600

mobil: 734 314 950

fax: 595 626 296

e-mail: sumperk@autosklo-ts.cz

provozní doba: (Po-Ne) 8.00 - 16.00

Třinec

Těšínská 617

739 61 Třinec

mapa

tel.: 844 300 600

mobil: 734 314 951

fax: 595 626 296

e-mail: trinec@autosklo-ts.cz

provozní doba: (Po-Ne) 8.00 - 16.00

AUTOSKLO TS - Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Opava, Valašské Meziříčí, Kladno, Třinec, Šumperk - © Všechna práva vyhrazena, vytvořil Imrahil & fanky, Administrace